ScrollToTop
 

Za nami kolejny dzień w Naszym przedszkolu. To czas nauki, zabawy oraz ciekawych zajęć. Wczoraj w grupie Kangurki- zerówce odbyły się niezwykłe warsztaty plastyczne, które poprowadził tata Igorka- pan Grzegorz. Dzieci pod przewodnictwem p. Grzegorza wykonały wspaniałe zwierzęta.

Dziekujemy za poświęcony czas i zaangażowanie i nie ukrywamy prosimy o dalszą, owocną współpracę. Z kolei dziś Nasze przedszkole odwiedziła p. Hania - mama Antosia, aktorka Teatru Lalki i ktora "Kubuś"- poprowadziła wspaniałe warszaty teatralno- lalkarskie. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.Współpraca z Rodzicami jest nieodzownym elementem życia przedszkolnego, jesteśmy otwarci na każdy rodzaj zainteresowania Naszymi zajęciami. Zapraszamy do ujawniania własnych pasji i talentów. Każde takie doświadczenie to nie tylko możliwość pokazania siebie, ale przede wszystkim ogromna radośc Naszych dzieciaków.