ScrollToTop
 

W czwartek o g. 11.00 przedszkolaki z grupy Tygryski, Sowy oraz Kangurki będą oglądać przedstawienie pt. "Dziadek do orzechów" realizowane przez Kielecki Teatr Tańca.

We wtorek 1 grudnia przedszkolaki z grupy Kangurki wybrały sie na wycieczkę do straży miejskiej w Kielcach. Miały okazję poznać  cieżką i wymagające pracę strażników. Chętne przedszkolaki wcieliły się w rolę komendanta straży miejskiej, zwiedziły komendę oraz poznały zadania straży. To była bardzo miła i pouczająca wycieczka.

Już w najbliższy poniedziałek przedszkolaki będą miały okazję uczestniczyć w grach, zabawach i wróżbach andrzejkowych.

W dniu 25 listopada w przedszkolu będziemy świętować dzień pluszowego misia prosimy o przyniesienie przez dzieci pluszaków do przedszkola.

Za nami kolejny dzień w Naszym przedszkolu. To czas nauki, zabawy oraz ciekawych zajęć. Wczoraj w grupie Kangurki- zerówce odbyły się niezwykłe warsztaty plastyczne, które poprowadził tata Igorka- pan Grzegorz. Dzieci pod przewodnictwem p. Grzegorza wykonały wspaniałe zwierzęta.

Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Przedszkolaka pragniemy złożyć życzenia: zdrowia, szczęścia oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Dzieciństwo to piękny okres w życiu człowieka. Oby trwał jak najdłużej i składał się wyłącznie z wyjątkowych chwil, pełnych radości, miłości i beztroski. Niech uśmiech z Waszych twarzy nigdy nie znika.