ScrollToTop
 

We wtorek 12.07.2016 w naszym przedszkolu organizujemy piżama party. Prosimy o przyniesienie piżamek dziecięcych oraz ulubionych maskotek.

Wszystkim Tatusiom,z okazji ich święta życzymy wielu pogodnych chwil, odpoczynku odcodziennych obowiązków oraz mnóstwa radosnej zabawy ze swoimi dzieciakami!

Wszystkim dzieciom z okazji ich świeta zdrowia, szczęścia oraz uśmiechu na codzień. Aby każdy kolejny dzień był pełen niespodzianek i radości. Aby uśmiech nie znikała z Waszych ust :)

Wszystkim mamom z okazji ich Święta życzymy spełnienia marzeń, chwil wytchnienia, słonecznych uśmiechów, radości z życia!!!

W środę dzieci z grup Sówki i Kangurki wyjeżdżaja na wycieczkę do ptasiego azylu. Prosimy, aby dzieci przybyły do przedszkola do godziny 8.15.

W dniach 18-22.04 w naszym przedszkolu odbędzie sie tydzień wiedzy o autyzmie. Nasze przedszkolaki będą poznawały tematykę autyzmu. W tym czasie odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń w naszym przedszkolu m.in. bal, przedstawienie dla dzieci, wspólne gry, zabawy na świeżym powietrzu. Za nami pierwszy dzień pełen atrakcji, naszym dzieciakom bardzo sie podobało. Przed nami kolejny dzień pełen niespodzianek.

RODZICE GRUPY KANGURKI W DNIU 21.04.2016 (CZWARTEK) SERDECZNIE ZAPRASZAMY O GODZINIE 15.00 NA PRZEDSTAWIENIE PT. "CZERWONY KAPTUREK"

Drodzy Rodzice, 4 kwietnia (poniedziałek) będziemy obchodzić w przedszkolu dzień wiedzy o autyzmie- na znak solidarności z osobami z autyzmem- prosimy w tym dniu o ubranie dzieci na kolor NIEBIESKI.

Drodzy Rodzice grupy Kangurki, serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. "Jaś i Małgosia w krainie baśni" we wtorek- 8 marca o godzinie 15.00.

DRODZY RODZICE

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE PODSUMOWUJĄCE PRACĘ DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZĄ W GRUPIE KANGURKI ZA I SEMESTR- środa

DRODZY RODZICE !!!

10 II g. 14.00 rozpocznie się w Naszym przedszkolu

II KONKURS

" MUZYCZNE INSPIRACJE".

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji nadchodzącego święta życzymy zdrowia, szczęścia, zadowolenia z życia a przede wszystkim miłości najbliższych. 100 lat.