ScrollToTop
 

Żłobek

Nasze Przedszkole ma ofertę dla Rodziców, którzy poszukują placówki z kilkuletnim stażem, ugruntowaną pozycją w branży i świetną opinią. Rodziców, którzy szukają placówki z prawdziwymi referencjami. Rodziców, któzy marzą o zaufaniu do instytucji żłobka, o głębokim spokoju, że Maleństwo jest spokojne, najedzone, przewinięte i jest mu dobrze.

Naszymi Maluchami opiekują się zawsze uśmiechnięte, pełne ciepła, przygotowane pedagogicznie nianie. Oferta różnorodnych i ciekawych zajęć każdego dnia nie pozwala na rutynę, a co za tym idzie – dzieciaki nigdy nie będą się nudzić.

Przyświeca nam również idea poddawania zindywidualizowanej stymulacji nawet niespełna rocznych dzieci. A wszystko po to, by ich wzrastanie uczynić wszechstronnym, wartościowym, radosnym, bezpiecznym, frapującym i inspirującym.

Gorąco wierzymy w to, że już w maluszku, który od niedawna stawia swoje pierwsze kroki i wypowiada pierwsze sylaby i słowa, tkwi niesamowity potencjał, ciekawość świata i pragnienie eksploracji otoczenia.

Dzięki kameralnej atmosferze nianie mają warunki, aby indywidualnie traktować każde dziecko, zapewnić mu bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Maluchy do lat 3 muszą być objęte przede wszystkim procesem opiekuńczym, a dopiero potem wychowawczym i edukacyjnym. Dlatego Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń.